icon
icon
icon
icon
0

Rębaki do gałęzi

O ile posiadamy ogród, prowadzimy tartak, bądź również zajmujemy się wyrębem drzew w lasach warto sięgnąć z maszyn, które rozdrabniają pocięte drewno na jeszcze mniejsze kawałki.

O ile chcemy prędko posprzątać gałęzie w ogrodzie, bądź również pozbyć się produktów powstających w związku z pracą stolarską należałoby postawić na współczesne rębaki do drewna. Urządzenia rozdrabniają wyroby na części o obwodzie kilku centymetrów.

W istocie pocięte drewno może być wykorzystane jako materiał energetyczny np. do ogrzewania pomieszczeń. Systemy zasilane spalinowo, jak również elektrycznie zapewniają znakomitą wydajność, i mobilność. Zdołamy podłączyć rozdrabniacz do ciągnika, aby szybciej i sprawniej uporządkować gałęzie z drzew, bądź również żywopłotów.

Dostawcy oferują trzy typy rozdrabniaczy. Oprócz rębaków bębnowych, zdołamy sięgnąć z maszyn tarczowych, i śrubowych. Systemy przyśpieszają pracę, zapewniają niskie zużycie paliwa, a także są bezproblemowe w użytku. Mogą z nich korzystać zarówno profesjonalni pracownicy tartaków oraz zakładów stolarskich, jak również prywatni klienci, jacy zdołają uporządkować swoją działkę, bądź również przydomowy ogródek.

Chcąc pozbyć się gałęzi po wycince lasów, bądź również innego typu wyrobów należałoby już teraz zamówić jeden z modeli rozdrabniaczy. Przetworzone drewno będzie mogło nam posłużyć jako materiał opałowy o wybornych parametrach. Rębaki do drewna mają szerokie zastosowanie, działają na wysokich obrotach, zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Stacjonarne bądź mobilne dają wspaniałe możliwości.